Lwice Biznesu – konkurs otwarty dla kobiet biznesu

Ruszyły przygotowania do prestiżowego plebiscytu Lwice Biznesu, organizowanego przez Europejski Klub Kobiet Biznesu i redakcję magazynu Law Business Quality.

Galę finałową zaplanowano na  30 listopada 2022 r. w Teatrze Scena Relax w Warszawie.

Wydarzenie objęła patronatem m.in. nasza Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI.Jesteś przedsiębiorczą kobietą? Tworzysz swoją markę z pasją i pełnym zaangażowaniem? Zależy ci na promowaniu takich wartości jak: rzetelność, wysokie standardy etyczne, uczciwa konkurencja a Twoje motto to najwyższa jakość usług i uczciwość w relacjach biznesowych? Jeśli tak, plebiscyt Lwice Biznesu jest dla Ciebie, tu możesz się przedstawić szerszej publiczności.


Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce podczas ekskluzywnej gali, na której już od 2015 roku spotykają się osobowości świata biznesu, sztuki, małego i dużego ekranu i środowiska medialnego. Wystarczy wspomnieć, że w minionych latach statuetki odbierali m.in.: dr Irena Eris, Teresa Rosati, Jolanta Kwaśniewska, Edyta Jungowska, Joanna Brodzik, Paweł Rurak-Sokal, Dominika Gawęda, Sonia Bohosiewicz, Anna Mucha, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Mateusz Damięcki, Robert Janowski, Agnieszka Kaczorowska, Iwona Guzowska, Ewa Szabatin, Paulina Smaszcz, Katarzyna Bonda, Katarzyna Miller, Viola Piekut, Ewa Błaszczyk, Monika Richardson czy Tomasz Ciachorowski.


W tym roku gala odbędzie się w przestronnych wnętrzach Teatru Scena Relax w Warszawie. Impreza połączona będzie z uroczystością rozdania statuetek gwiazdom – ambasadorom kampanii NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ, która wnosi nowe standardy do polskiego biznesu – i nie tylko, a o której wielokrotnie informowaliśmy i czynnie wspieramy!

Nasza Polska Izba Biznesowa we Włoszech wspiera wszelkie inicjatywy, które mają na celu współpracę, współdziałanie i szerzenie dobrych praktyk tak w biznesie jak i w życiu codziennym. Bez wahania dołączyliśmy tak do kampanii Nie hejtuję – motywuję, jak i do konkursu mającego na celu premiowanie przedsiębiorczych kobiet, które w swoim życiu zawodowym kierują się wysokimi standardami etycznymi – powiedziała Ewa Trzcińska, prezes PIBW CAPI

Jak informują organizatorzy, gala stanowić będzie również okazję do zaprezentowania ebooka pt. “Lwice Biznesu. O pewności siebie i poczuciu własnej wartości“, gdzie poznać możemy inspirujące historie laureatek poprzednich edycji plebiscytu. Gali towarzyszyć będzie wystawa obrazów Maliny Wieczorek oraz licytacja charytatywna na rzecz Fundacji ODZYSKANI, która pomaga młodzieży znaleźć swą drogę.


– Za każdym razem gala daje wyjątkową okazję spotkania inspirujących ludzi, nawiązania nowych relacji, które mogą okazać się bezcenne, zarówno pod względem zawodowym, jak i prywatnym. To znakomita okazja, by zaistnieć PR-owo i wzmocnić pozycję swej marki. – powiedziała Ilona Adamska, pomysłodawczyni plebiscytu, Prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.


Wydaje ci się, że stając w szranki z tak wybitnymi osobistościami nie masz szans? Plebiscyt Lwice/Lwy Biznesu 2022 oferuje możliwość zdobycia nagrody przyznawanej w aż 23 kategoriach. Warto zatem uwierzyć w siebie i podjąć wyzwanie!  Zwycięzców wybierze spośród zgłoszonych w prawidłowy sposób kandydatów Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą: Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu, Jakub B. Bączek, przedsiębiorca, trener mentalny oraz Teresa Rosati, postać, której przedstawiać nie trzeba, ambasadorka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

Czwarte nazwisko zostaje owiane tajemnicą, którą odkryjemy po wakacjach. – wyjaśniła Ilona Adamska i dodała:

– By wziąć udział w plebiscycie, wystarczy napisać krótką wiadomość na adres: info@idmedia.pl lub redakcja@magazynlbq.pl. W odpowiedzi prześlemy warunki uczestnictwa, regulamin konkursu, 23 kategorie w których nominujemy kandydatów oraz formularz zgłoszeniowy. Podkreślamy jeszcze, że Kapituła Konkursu dokonuje oceny Kandydatów na podstawie przesłanego formularza zgłoszeniowego, który powinien zawierać m.in.: opis dokonań zawodowych, zdobytych wcześniej nagród, wyróżnień, adres strony internetowej, profili w social media itp. Dodajmy, że ocenie podlegają firmy, które oświadczają pisemnie, że nie zalegają z opłatami w US i ZUS-ie oraz cechują się nieposzlakowaną opinią w sieci. – wyjaśnia Adamska.
Nie czekaj na to, aż inni zauważą twoją firmę. Już dziś zgłoś swój udział w plebiscycie organizowanym przez redakcję magazynu Law Business Quality i zostań  ambasadorem szlachetnych postaw w biznesie!

Joanna Bielas