Ogłoszenia

10/01/2023

Atelier Pier sposi in Casalromano (Mantova)
cerca sarta esperta in abiti da sposa e cerimonia
assunzione a tempo indeterminato
40 ore settimanali retribuzione da contratto nazionale 1300 € al mese.
Per informazioni telefono 333 1937 574

06.06.2022 Poszukiwany personel do hotelu w Val di Sole

Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI  poszukuje dla włoskiego hotelu w Val di Sole:

na stałe sekretarki ze znajomością włoskiego, niemieckiego, polskiego i podstawowego angielskiego oraz na sezon letni i zimowy pomocy kucharza ze znajomością podstawową włoskiego i niemieckiego. Dobre wynagrodzenie, wyżywienie i zakwaterowanie zapewnione. Więcej informacji po kontakcie mailowym na info@capiplit.eu

————–

Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI poszukuje do współpracy na targach w Bolonii i Mediolanie tłumaczy/ek (jęz. polski- italiano) oraz hostess (jęz. polski-italiano-english).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na kontakt et@capiplit.eu

PILNE: Włoska firma poszukuje inżyniera cywilnego w przemyśle petrochemicznym z jęz. polskim (projekt polsko-włoski), 1-2 lata doświadczenia. Praca w regionie Emilia Romagna.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres ag@capiplit.eu, które następnie przekierujemy do rekrutera.

——————————————-

Polecamy: „Moda i design w świecie Covid-19”- obowiązkowa lektura dla przedstawicieli branży mody i designu a także dla prawników i technologów

Jest nam ogromnie miło zaprezentować najnowszą publikację przygotowaną przez Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy Uniwersytetu Śląskiego. Trzytomowy raport pod redakcją adw. dr hab. Marleny Jankowskiej i dr. hab. Mirosława Pawełczyka (Uniwersytet Śląski) zatytułowany „Moda i design w świecie Covid-19 – Koronakryzys przyczynkiem do refleksji prawniczej, technologicznej i socjologicznej” powstał na podstawie badań prowadzonych przez wiele kancelarii prawnych zarówno w Polsce jak i za granicą m.in w USA, Wielkej Brytanii Niemiec i Włoch.

Ekosystem biznesowy w sektorze modowym napędzany jest od pokoleń konsumenckim pożądaniem piękna oraz biznesowym pragnieniem zysku. Pandemia wirusa SARS-CoV-2 zatrzymała światową gospodarkę oraz wymusiła jej całkowitą reorganizację. Więcej informacji o publikacji na stronie:  Moda i design w świecie Covid-19 : koronakryzys przyczynkiem do refleksji prawniczej, technologicznej i socjologicznej. Cz. 1 – Katalog Bibliotek Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Prolib Integro (ciniba.edu.pl)

Zamówienia można przesyłać na adres: zamowienia@ipg.edu.pl

To obowiązkowa lektura nie tylko dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży mody i designu ale także dla prawników i technologów.

————————————————————-

Polska Izba Biznesowa we Włoszech zaprasza firmy z szeroko rozumianego  sektora MODA – wyroby tekstylno-odzieżowe/obuwie/galanteria skórzana/akcesoria – do wzięcia udziału w konferencji i spotkaniach B2B z partnerami z Włoch.

Jesteście zainteresowani sprzedażą Waszych wyrobów w Italii, a może chcecie wprowadzić na rynek polski włoskie wyroby tekstylne? Macie wolne moce i chcecie być podwykonawcą dla włoskich firm? Właśnie dla Was organizujemy pod koniec lutego konferencję na temat praktycznych aspektów tego typu działań, jak i konkretne spotkania online z włoskimi partnerami, dobranymi do Waszych oczekiwań. Rozmowa online prowadzona będzie w językach angielskim lub włosko- polskim w zależności od potrzeby.

 W celu wzięcia udziału w spotkaniu poprosimy o kontakt na mail et@capiplit.eu i podanie nazwy firmy, adresu, strony www, kontaktu mailowego do osoby kontaktowej oraz jakiego typu wyrobami firma jest zainteresowana.

.

Polska Izba Biznesowa we Włoszech zaprasza firmy z szeroko rozumianego sektora żywnościowego, do wzięcia udziału w konferencji i spotkaniach B2B z partnerami z Włoch.

Jesteście zainteresowani sprzedażą Waszych wyrobów w Italii, a może chcecie wprowadzić na rynek polski włoskie wyroby żywnościowe? Właśnie dla Was organizujemy w połowie lutego konferencję na temat praktycznych aspektów tego typu działań, jak i konkretne spotkania online z włoskimi partnerami, dobranymi do Waszych oczekiwań. Rozmowy online prowadzone będą w językach angielskim lub włosko-polskim w zależności od potrzeby.

 W celu wzięcia udziału w spotkaniu poprosimy o kontakt na mail et@capiplit.eu i podanie nazwy firmy, adresu, strony www, kontaktu mailowego do osoby kontaktowej oraz jakiego typu wyrobami firma jest zainteresowana.

.

Polska Izba Biznesowa we Włoszech poszukuje firm na terenie Włoch zajmujących się sprzedażą szeroko rozumianych tekstyliów i odzieży do kontaktu online z firmami z Chin.

 Spotkania internetowe  przewidują kontakt z 2 firmami chińskimi, dobranymi do profilu działalności firmy włoskiej. Taka rozmowa online prowadzona będzie w języku angielskim lub włosko-angielskim w razie potrzeby.

Zainteresowane firmy nie ponoszą żadnych kosztów ani nie są w żaden sposób zobligowane do złożenia zamówienia. W celu wzięcia udziału w spotkaniu poprosimy o kontakt na mail et@capiplit.eu i podanie nazwy firmy, adresu, strony www, kontaktu mailowego do osoby kontaktowej oraz jakiego typu wyrobami firma jest zainteresowana.