Korzyści

Dlaczego warto być Członkiem?

 • Kontakty
  Członkostwo w naszej Izbie zapewnia liczne kontakty z przedsiębiorcami i instytucjami nie tylko w Polsce i Włoszech, ale i na całym świecie. Jest to szansa do spotkania się z przedstawicielami firm w ramach organizowanych przez Izbę wydarzeń, w tym spotkań B&B czy misji gospodarczych poświęconych poszczególnym branżom.
 • Kreowanie i budowanie rozpoznawalności marki
  Firmy Członkowskie są stale promowane tak na naszej stronie internetowej, na organizowanych przez nas wydarzeniach i konferencjach. Umożliwiamy także naszym członkom wsparcie medialne przez naszych patronów medialnych, gdzie można wystąpić o publikacje artykułu/informacji.
 • Priorytetowość
  Członkowie Izby mają pierwszeństwo w uzyskiwaniu świadczonych przez Izbę usług. Oferty i ogłoszenia biznesowe dla Członków są bezpłatne.
 • Rozpoznawalność
  Przynależność do Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech nadaje działaniom przedsiębiorców w obszarze handlu zagranicznego większej wiarygodności. Członkowie korzystają z prestiżu Izby i jej doświadczenia w budowaniu relacji z europejskimi partnerami.
 • Preferencyjne ceny
  Dla Członków przewidziane są specjalne oferty na usługi oferowane przez Izbę, wśród których: pełne doradztwo prawne, finansowe i ekonomiczne, pośredniczenie i pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych; pomoc w uzyskiwaniu kredytów czy organizacja delegacji, wyjazdów i misji gospodarczych, a także organizacja wystąpień targowych.