Moda ślubna i wieczorowa na targach Sisposaitalia Collezioni w Mediolanie platformą dla ponad 200 wystawców z 25 krajów

W tym tygodniu w Mediolanie zakończyły się największe branżowe targi ślubne we Włoszech i jedne z największych w Europie: Sisposaitaliacollezioni. Czterodniowe targi w Lombardii to prestiżowe wydarzenie z bogatym programem spotkań i pokazów mody, podczas których najbardziej znane marki prezentują swoje kolekcje międzynarodowej publiczności.

A przede wszystkim jest to główna platforma dla przedsiębiorców branży bridal, i jako taka coraz bardziej dostosowana jest do potrzeb producentów i sprzedawców, uwzględniając różnorodność i specyfikę propozycji, innowacyjność, które idą w parze z ewoluującą dynamiką rynku mody. Sisposaitaliacollezioni gościło w tym roku ponad 200 wystawców z 25 krajów, od których można zainspirować się kreatywnością designu a zarazem podnieść konkurencyjność swojego biznesu.

To także ogromna okazja dla wschodzących i niszowych marek, szczególnie cenionych za ekskluzywność swoich kreacji, które mają możliwość pokazać się włoskiej i europejskiej publiczności.

Wśród stałych wystawców targów w Mediolanie i cieszących się tutaj dużą popularnością wyróżnia się również kilka polskich marek, m.in. MsModa z Kielc która współpracuje z włoskimi salonami ślubnymi już od blisko 15 lat. Polskie suknie ślubne znane są we Włoszech ze świetnej jakości wykonania, nowoczesnych i świeżych wzorów oraz stosunkowo konkurencyjnych cen.