III FORUM KOBIET – zapisy do wyczerpania miejsc!

Zapraszamy serdecznie do udziału w III Forum Kobiet, organizowanym przez Europejski Klub Kobiet Biznesu i osobiście Ilonę Adamską.

Nasza Izba od I edycji aktywnie uczestniczy w tym wydarzeniu biznesowo-naukowym, które gromadzi wybitnych ekspertów, przedstawicieli świata biznesu i nauki oraz osoby poszukujące inspiracji i wiedzy.

Główne tematy paneli dyskusyjnych III Forum, które odbędzie się 25 kwietnia w warszawskim Pałacu Staszica:

1. Między sukcesem a wątpliwościami. Jak pokonać syndrom oszusta?

2. Szefowa życia i liderka w biznesie.

3. Sztuka zdrowej rywalizacji, czyli o konkurencji w biznesie.

4. Sztuczna inteligencja w biznesie: wyzwania, szanse, zagrożenia.

5. Rola mediów w kreowaniu wizerunku kobiet.

Wśród Gości Specjalnych będą m.in.: Katarzyna Miller – jedna z najbardziej znanych i cenionych w Polsce psycholożek i psychoterapeutek czy Beata Pawlikowska – pisarka, dziennikarka, podróżniczka, inspiratorka, autorka ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych oraz Ewa Trzcińska, prezes Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech CAPI

Wydarzenia organizowane przez Ilonę Adamską i Europejski Klub Biznesu Kobiet są niezwykłe tak jeśli chodzi o wybór tematów do paneli i gości, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę i doświadczenie, ale równie ważna jest atmosfera!  Zgromadzone na sali kobiety zarażają entuzjazmem, optymizmem i z taką energią zostaję na długo. Czuję się zaszczycona, że biorę udział w tym wydarzeniu i już się zastanawiam co powiedzieć w drugim panelu zatytułowanym Szefowa życia i liderka w biznesie – powiedziała Ewa Trzcińska, PIBW CAPI 

Podczas Forum odbędzie się wręczenie statuetek INSPIRATORKA ROKU 2024 oraz występ muzycznej gwiazdy. Na uczestników wydarzenia czekają stoiska targowe oraz wyborny poczęstunek serwowany przez restaurację Pałacu Jabłonna. 

III FORUM KOBIET zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie, nad którym patronat honorowy objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski.

Start: 12.30 w dniu 25 kwietnia 2024 roku

Miejsce: Pałac Staszica, Warszawa, Nowy Świat 72

 Więcej i zapisy: https://evently.pl/events/4148-iii-forum-kobiet