Gala Finałowa XII Konkursu Fundacji Sukces Pisany Szminką BIZNESWOMAN ROKU. Zaproszenie na konferencję do Włoch

Finałowa Gala XII edycji konkursu Fundacji Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, która odbyła  się online a nasza Izba Polska Biznesowa we Włoszech CAPI i portal polacywewloszech.com objęli wydarzenie patronatem już za nami.  Zwyciężyły w poszczególnych  kategoriach niezwykłe kobiety, których historie mogą być inspiracją dla każdego z nas. Gratulujemy wszystkim laureatkom i … laureatom!

Szczególnie ważna jest dla nas kategoria Male Champion of Change, w której wyłoniono dwóch zwycięzców, a Polska Izba Biznesowa we Włoszech CAPI miała zaszczyt przyznać swoją dodatkową nagrodę

Ewa Trzcińska, prezes Polskiej Izby Biznesowej we Włoszech, CAPI

– W uznaniu zasług Pana i Pana firmy chcielibyśmy zaprosić do Kapituły naszej nagrody Pecunii, która trafi w ręce osoby będącej dla nas wszystkich inspiracją. Jednocześnie zapraszamy do wygłoszenia w Italii, w uzgodnionym terminie wykładu dla włoskich prezesów firm na temat polityki D&I, której jest Pan propagatorem – powiedziała w imieniu Izby  Ewa Trzcińska, prezes PIBW CAPI podczas Gali wręczając list gratulacyjny Maciejowi Hermanowi, LOTTE Wedel oraz Michałowi Mierzejewskiemu, Philip Morris International. Obaj Panowie przyjęli zaproszenie tak to Kapituły, jak do wygłoszenia wykładu we Włoszech. Nasz portal oczywiście będzie relacjonował oba wydarzenia z ogromną przyjemnością.

Ewa Trzcińska, CAPI z Maciejem Herman, LOTTE Wedel
Ewa Trzcińska, CAPI z Michałem Mierzejewskim, Philip Morris International

Ten konkurs, którego zwieńczeniem jest Gala ma w sobie niesamowitą energię. Jestem zaszczycona, że nasza Izba może być częścią tak znakomitego projektu. Chciałabym w tym miejscu podziękować Oldze Kozierowskiej i Oldze Legosz  za zaproszenie, Magdzie Mikos za współpracę i opiece przy projekcie i całej obsłudze „technicznej”, bo dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu to wydarzenie jest tak prawdziwe – powiedziała Ewa Trzcińska.

Pełna relacja z Gali (nasz włoski akcent po około 1 godzinie i  09 minutach transmisji)

XII Gala Bizneswoman Roku – YouTube